Plán akcí 10/1/2019 - 10/31/2019

  • 1/10
    Tuesday
    EMISE – Erasmus +
    (PSP ČR Praha)
    Workshop pro učitele SGO
    13:00 - 17:00 (PhDr. Kyncl)
    Matematické snění
    14:30 - 17:30 pro zájemce z řad žáků školy (probíhá na MGO)
  • 2/10
    Wednesday
    Přespolní běh
    (Stříbrné jezero)
    EMISE – Erasmus +
    (PSP ČR Praha)
    Exkurze - Po stopách Jana Kubiše
    seminaristé D - 31D, 32D, 41D, 42D (spolupráce s ČsOL a ČSBS)
  • 3/10
    Thursday
    EMISE – Erasmus +
    (PSP ČR Praha)
    Kolumbie – ráj slasti a neřesti (program Planeta Země 3000)
    11:45 - 13:00 žáci 2.C a SZ (Kino Mír)
  • 4/10
    Friday
    EMISE – Erasmus +
    (PSP ČR Praha)
    FCE/CAE pretesty
    08:00 - 13:30
    Pátek s matematikou
    09:00 - 13:30 (MÚ SU)
  • 5/10
    Saturday
  • 6/10
    Sunday
  • 7/10
    Monday
  • 8/10
    Tuesday
    Matematické snění
    14:30 - 17:30 pro zájemce z řad žáků školy (probíhá na MGO)
    Porada - schvalování výroční zprávy
    14:45
    Provozní porada pedagogického sboru
    14:45
  • 9/10
    Wednesday
    Mentorem ve škole
    (Ostravice)
    Přespolní běh
    (Krnov)
  • 10/10
    Thursday
    Mentorem ve škole
    (Ostravice)
  • 11/10
    Friday
    Mentorem ve škole
    (Ostravice)
    ERASMUSDAYS - kampaň, přednášky
    14:00 - 15:00
  • 12/10
    Saturday
  • 13/10
    Sunday
    Den Stromů
    13:00 - 17:00
  • 14/10
    Monday
    Příprava na astronomickou olympiádu
    15:00 - 16:00 zájemci z řad žáků školy
  • 15/10
    Tuesday
    Den s němčinou
    12:30 - 13:30 (Obecní dům a Klub Art)
    Mezitřídní soutěž ve skládání puzzle
    12:45 - 15:00 trojice žáků 1. - 3. ročníku
    PIšQworky - školní kolo
    13:00 - 15:00
    Zákoník práce - workshop
    14:00 - 16:00 (ve spolupráci s UPOL)
    Matematické snění
    14:30 - 17:30 pro zájemce z řad žáků školy (probíhá na MGO)
  • 16/10
    Wednesday
    Středoškolský atletický pohár
    (Tyršův stadion)
    Bílá pastelka
    10:00 - 14:00 sbírka
    Porada k inventarizaci 2019
    10:35 - 10:55 účast všech vyučujících povinná
    Přírodovědný klokan
    10:45 - 11:45 Zájemci z 1. a 2. ročníku (max 18 žáků)
  • 17/10
    Thursday
  • 18/10
    Friday
  • 19/10
    Saturday
  • 20/10
    Sunday
  • 21/10
    Monday
  • 22/10
    Tuesday
    SGO Sudoku Challenge
    08:00 - 09:40 přihlášení zájemci
    Matematické snění
    14:30 - 17:30 pro zájemce z řad žáků školy (probíhá na MGO)
    Skup. koleg. podpora
    14:45
  • 23/10
    Wednesday
    Vědomostní soutěž Bible a my
    08:00 - 08:45 zájemci
  • 24/10
    Thursday
    Moravskoslezský matematický šampionát
    Informa - Veletrh vzdělávání
    Prezentační výstava středních škol okresu Opava (Víceúčelová sportovní hala)
  • 25/10
    Friday
    Informa - Veletrh vzdělávání
    Prezentační výstava středních škol okresu Opava (Víceúčelová sportovní hala)
  • 26/10
    Saturday
  • 27/10
    Sunday
  • 28/10
    Monday
    Pietní akt u příležitosti výročí vzniku ČSR
    15:00 - 16:00 (Masarykova ul., ve spolupráci s MMO)
  • 29/10
    Tuesday
    Podzimní prázdniny
  • 30/10
    Wednesday
    Podzimní prázdniny
  • 31/10
    Thursday

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"