Plán akcí 1/1/2020 - 1/31/2020

  • 1/1
    Wednesday
    Vánoční prázdniny
  • 2/1
    Thursday
    Vánoční prázdniny
  • 3/1
    Friday
    Vánoční prázdniny
  • 4/1
    Saturday
    Vánoční prázdniny
  • 5/1
    Sunday
    Vánoční prázdniny
  • 6/1
    Monday
  • 7/1
    Tuesday
    Den otevřených dveří
    výuka do 13.30 organizace jednotlivých stanovišť - viz samostatný rozpis
    Matematické snění
    14:30 - 17:30 pro zájemce z řad žáků školy (probíhá na MGO)
  • 8/1
    Wednesday
    Plavání – krajské finále
    (Karviná)
    Fakultní kolo překladatelské soutěžě z AJ
    (Olomouc)
    Olympiáda ze zeměpisu
    09:50 - 12:35 školní kolo
  • 9/1
    Thursday
  • 10/1
    Friday
  • 11/1
    Saturday
  • 12/1
    Sunday
  • 13/1
    Monday
  • 14/1
    Tuesday
    Okresní kolo dějepisné olympiády
    08:30 - 12:00 (ZŠ Englišova)
    Matematická olympiáda (kat. A) - krajské kolo
    09:00 - 14:00 (MGO)
    Čtvrtlístek
    13:00 - 15:00
    Workshop pro učitele SGO
    13:00 - 17:00 (PhDr. Kyncl)
    Matematické snění
    14:30 - 17:30 pro zájemce z řad žáků školy (probíhá na MGO)
  • 15/1
    Wednesday
    Olympiáda z AJ
    08:00 - 14:00 školní kolo 1.-2.h. pís. 230, 237 4.-7.h. úst. 237, 242
  • 16/1
    Thursday
    Astronomická oylympiáda
    08:00 - 10:35 Prezenční část krajského kola v kategorii AB
  • 17/1
    Friday
    Pracovní setkání řešitelů Turnaje mladých fyziků
    (Praha)
    Zahájení přípravných kurzů k PZ
  • 18/1
    Saturday
  • 19/1
    Sunday
  • 20/1
    Monday
    Okresní kolo olympiády z ČJ
    08:00 - 14:00
    Olympiáda z FJ
    12:45 - 14:25 školní kolo
  • 21/1
    Tuesday
    Matematické snění
    14:30 - 17:30 pro zájemce z řad žáků školy (probíhá na MGO)
    Skup. koleg. podpora
    14:45
  • 22/1
    Wednesday
    Volejbal - okresní finále dívky
    (hala SGO)
  • 23/1
    Thursday
    Školení pro Emisaře ZŠ
    10:00 - 13:30
    Soutěž ve šplhu chlapců a dívek
    12:00 okresní finále (MGO)
  • 24/1
    Friday
    Uzavření pololetní klasifikace a zápis známek do Bakalářů
    Olomoucký fyzikální kaleidoskop
    Pátek s matematikou
    09:00 - 13:30 ve spolupráci s MÚ SU v Opavě pro zájemce z řad žáků školy
  • 25/1
    Saturday
  • 26/1
    Sunday
  • 27/1
    Monday
  • 28/1
    Tuesday
    Olympiáda z NJ
    08:00 - 14:00 školní kolo
    Matematická olympiáda (kat. B, C) - krajské kolo
    09:00 - 14:00 vybraní žáci 1. a 2. ročníků (MGO)
    Matematické snění
    14:30 - 17:30 pro zájemce z řad žáků školy (probíhá na MGO)
    Klasifikační pedagogická rada
    14:45
  • 29/1
    Wednesday
    Den zdraví
    08:00 - 14:00
  • 30/1
    Thursday
    Ukončení výuky v prvním pololetí a vydání vysvědčení
    1.-2.r. výuka 0.-4.h., 5.h. TH 3.-4.r. výuka 0.-5.h., 6.h. TH
  • 31/1
    Friday
    Pololetní prázdniny

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"